Taking too long? Close loading screen.

Aplikace Adiquit v novém outfitu

Ke 31. květnu, Světovému dni bez tabáku, vydáváme novou verzi profesionální odvykací terapie Adiquit. Úspěšnou aplikaci jsme také přeložili do angličtiny a nabízíme ji tak kuřákům z celého světa.

V čem se nová verze liší od staré? Zatímco průběh terapie se až na detaily nemění, zbrusu nové je grafické rozhraní. Také ovládání je jednodušší a zábavnější. Důležité funkce jsou snadněji dostupné a lépe uspořádané, zvýšila se i stabilita a rychlost aplikace.

Terapie jako dřív probíhá formou každodenních sezení s virtuálním terapeutem Adamem. Začíná 10denní přípravnou fází, kterou si můžete projít, anebo ji zkrátit podle toho, jak se na začátek odvykání cítíte. Sami si zvolíte, kdy přestanete kouřit.

Prvním dnem bez cigarety se otevírá vlastní odvykací fáze. V ní vás Adam podporuje a radí vám, jak obstát v obtížných situacích. Díky postřehům uživatelů jsme jednotlivá sezení vylepšili, na osvědčeném principu se ale nic podstatného nemění.

Větších změn doznaly obslužné funkce. Uživatelé teď mohou snadněji přepínat mezi částmi Denní sezení, Můj profil a Moje podpora. Můj profil zobrazuje záložky s podrobnými informacemi o strategii a průběhu terapie. Moje podpora zahrnuje oblíbenou funkci Rychlá pomoc, rychlý přístup k poslednímu obsahu, přístup na blog Adiquit a další užitečné pomůcky.

V aplikaci Adiquit jsme zachovali vše, co pomáhá přestat s kouřením, a zpříjemnili práci s ní. Věříme, že větší pohoda při terapii ještě zvýší její úspěšnost.

Mohlo by vás zajímat

Típněte cigaretu
s aplikací Adiquit

Stáhněte si aplikaci Adiquit pro Android a iOS.

Google Play
Google Play

Típněte cigaretu
s aplikací Adiquit

Google Play
Google Play