Taking too long? Close loading screen.

Proměňte svou firmu v nekuřácký podnik

Zlepšete zdraví svých zaměstnanců, zvyšte jejich pracovní výkonnost a snižte nadměrné náklady na nemocenské pojištění. Adiquit nabízí komplexní řešení, které podporuje zásady ESG a zároveň přináší hmatatelné výhody pro zaměstnance i firmu.

Zdravější pracoviště bez kouře

Ve společnosti Adiquit věříme v podporu zdravějšího a produktivnějšího pracovního prostředí. Naším posláním je umožnit zaměstnancům přestat kouřit, zlepšit celkovou pohodu na pracovišti a vytvořit pozitivní, podpůrné pracovní prostředí. Rozumíme tomu, jak významný dopad kouření má jak na individuální pohodu, tak na efektivitu organizace.

Zdravější pracoviště bez kouře

Ve společnosti Adiquit věříme v podporu zdravějšího a produktivnějšího pracovního prostředí. Naším posláním je umožnit zaměstnancům přestat kouřit, zlepšit celkovou pohodu na pracovišti a vytvořit pozitivní, podpůrné pracovní prostředí. Rozumíme tomu, jak významný dopad kouření má jak na individuální pohodu, tak na efektivitu organizace.

Kolik stojí průměrný kuřák vaši firmu?

56 000 Kč

ročně stojí firmu kuřácké pauzy jednoho zaměstnance

11 dní

ročně prokouří průměrný kuřák
během pracovní doby

150 000 Kč

činí celkové roční náklady
firmy na zaměstnance kuřáka

Jak se nám daří měnit situaci

Kombinujeme individuální přístup, odborné vedení a vědecky ověřené postupy. Adiquit se bezproblémově integruje do vašich stávajících programů péče o zaměstnance a nabízí jedinečné řešení na podporu zdraví a pohody vašich zaměstnanců.

Co nabízíme

Adiquit poskytuje inovativní mobilní aplikaci určenou k odvykání kouření. Aplikace nabízí plány odvykání kouření na míru, sledování pokroku a přístup k odborných terapeutickým postupům, což přispívá ke zdravějším zaměstnancům a efektivnějšímu pracovišti.

Cenově dostupné
a efektivní řešení

Ať už vaši zaměstnanci pracují ve výrobě nebo v kanceláři, pomůžeme vám zajistit jim nekuřácké prostředí a podpořit je v odvykání. To vše s minimem nákladů a s podporou zásad ESG. Program navrhují a koordinují přední čeští odborníci na léčbu závislostí. Za jednorázový poplatek získáte:

R

neomezený počet licencí pro vaše zaměstnance

R

jednoduchou implementaci

R

komunikační balíček s návody a materiály

R

podporu zásad ESG

Názory těch, kterým jsme pomohli

Adi Smajic, manager, SAP Concur

„Adiquit povzbudil naše zaměstnance v rozhodnutí přestat kouřit. Nejprve jsme obdrželi praktické tipy, jak podpořit odvykání kouření na pracovišti. Díky aplikaci Adiquit mohl každý ze zaměstnanců začít odvykat tak, jak to nejlépe vyhovovalo jeho potřebám. Když propukla koronavirová epidemie, využili jsme i online skupinové poradenství s adiktologem, abychom podpořili motivaci zaměstnanců pokračovat v odvykání.“

Jan Fencl, programový manažer, Nadace Vodafone

„Projekt aplikace Adiquit vznikal v unikátním akceleračním programu Laboratoře Nadace Vodafone a bylo tedy nasnadě, že aplikaci Adiquit vyzkoušejí i zaměstnanci Vodafone. Celý program začínal odborným workshopem vedeným adiktologem, a pak již měli možnost zaměstnanci aplikaci testovat. Slibné výsledky ukázaly na účinnost a motivační podporu aplikace Adiquit pro ty, kteří chtějí s kouřením opravdu jednou pro vždy skoncovat.“

Ing. Andrea Lopatová, HR manager, Linet

„Podpora zdraví zaměstnanců je jednou z priorit naší společnosti, proto jsme oslovili odborníky z Adiquit, aby nám pomohli nastavit ve firmě nekuřácké prostředí. Kuřáci z řad zaměstnanců měli možnost účastnit se interaktivního workshopu s adiktologem a využít pro odvykání kouření mobilní aplikaci Adiquit. Také jsme využili doporučení, jak odvykání podpořit formou interní komunikace. Pevně věříme, že se našim zaměstnacům s pomocí Adiquit podaří kouření úspěšně překonat.“

Chci nabídku pro naši firmu

5 + 10 =

E-mail

info@adiquit.com

Adiquit s.r.o.

NaSkále 632 | 252 28 Černošice
IČO: 07241356 | DIČ: CZ07241356