Taking too long? Close loading screen.

Proměňte svou firmu
v nekuřácký podnik

Zlepšíte zdraví svých zaměstnanců, zvýšíte jejich pracovní výkonnost a snížíte nadměrné náklady na nemocenské pojištění.

Kolik stojí průměrný kuřák vaši firmu?

56 000 Kč

ročně stojí firmu kuřácké pauzy
jednoho zaměstnance

11 dní

ročně prokouří průměrný kuřák
během pracovní doby

150 000 Kč

činí celkové roční náklady
firmy na zaměstnance kuřáka

Staňte se
nekuřáckým podnikem

Ať už vaši zaměstnanci pracují ve výrobě nebo v kanceláři, připravíme pro vás komplexní program nekuřácké firmy. Zajistíte tak svým zaměstnancům nekuřácké prostředí a podpoříte je v odvykání. To vše s minimem nákladů. Program navrhují a koordinují přední čeští odborníci na léčbu závislostí.

Adiquit naleznete také v nabídce nejrozšířenějších benefitních systémů. Vaše firma i zaměstnanci tak budou mít program jednoduše k dispozici.

Jaké další výhody přinese

nekuřácký podnik vaší firmě?

Snížíte riziko nákazy koronavirem

Kuřáci mají 2× vyšší riziko hospitalizace v důsledku covidu oproti nekuřákům. Po zanechání kouření se výrazně zlepší imunita vašich zaměstnanců.

Předejdete požárům a pracovním úrazům

Nedbalostí při kouření vznikne až 800 požárů ročně. Snížením počtu kuřáků ve firmě snížíte riziko požárů a úrazů na pracovišti.

Zaměstnanci ušetří

Průměrný kuřák utratí za cigarety 3 600 Kč měsíčně a více než 43 000 Kč ročně. Bez cigaret si mohou zaměstnanci dopřát například vysněnou dovolenou.

Názory těch, kterým jsme pomohli

Adi Smajic, manager, SAP Concur

„Adiquit povzbudil naše zaměstnance v rozhodnutí přestat kouřit. Nejprve jsme obdrželi praktické tipy, jak podpořit odvykání kouření na pracovišti. Díky aplikaci Adiquit mohl každý ze zaměstnanců začít odvykat tak, jak to nejlépe vyhovovalo jeho potřebám. Když propukla koronavirová epidemie, využili jsme i online skupinové poradenství s adiktologem, abychom podpořili motivaci zaměstnanců pokračovat v odvykání.“

Jan Fencl, programový manažer, Nadace Vodafone

„Projekt aplikace Adiquit vznikal v unikátním akceleračním programu Laboratoře Nadace Vodafone a bylo tedy nasnadě, že aplikaci Adiquit vyzkoušejí i zaměstnanci Vodafone. Celý program začínal odborným workshopem vedeným adiktologem, a pak již měli možnost zaměstnanci aplikaci testovat. Slibné výsledky ukázaly na účinnost a motivační podporu aplikace Adiquit pro ty, kteří chtějí s kouřením opravdu jednou pro vždy skoncovat.“

Ing. Andrea Lopatová, HR manager, Linet

„Podpora zdraví zaměstnanců je jednou z priorit naší společnosti, proto jsme oslovili odborníky z Adiquit, aby nám pomohli nastavit ve firmě nekuřácké prostředí. Kuřáci z řad zaměstnanců měli možnost účastnit se interaktivního workshopu s adiktologem a využít pro odvykání kouření mobilní aplikaci Adiquit. Také jsme využili doporučení, jak odvykání podpořit formou interní komunikace. Pevně věříme, že se našim zaměstnacům s pomocí Adiquit podaří kouření úspěšně překonat.“

Chci nabídku pro naši firmu

1 + 14 =

Email

info@adiquit.com

Adiquit s.r.o. 
Na Skále 632
252 28 Černošice
IČO: 07241356
DIČ: CZ07241356