Taking too long? Close loading screen.

Stáhněte si
aplikaci Adiquit

S Adiquit máte až 6× větší šanci přestat kouřit!

Google Play
Google Play

Proč je Adiquit 6× účinnější

Vychází z klinické praxe

Adiquit je jediná mobilní aplikace na odvykání kouření založená na skutečné klinické praxi.

Účinnost ověřená výzkumem

Aplikaci vyvinul tým předních odborníků na léčbu závislostí z Evropy a USA. Její účinnost jasně prokázala klinická studie.

Pomoc dostupná kdykoliv

Virtuálního terapeuta Adama máte 24 hodin denně jenom pro sebe. Překvapí vás chuť na cigaretu? Adam vám pomůže!

Odvykání podle vašich potřeb

Aplikace přízpůsobí průběh terapie vaší aktuální situaci. Můžete se na ni spolehnout. Adam ví, jak na to.

Proč a jak přestat kouřit?

Onemocnění

Koronavirus

Kuřáci jsou náchylnější na respirační infekce včetně nákazy koronairem (COVID-19). Po zanechání kouření se posílí vaše imunita a vaše dýchací cesty budou odolnější vůči viru COVID-19 (více v mezinárodních studiích ZDE a ZDE).

Zvýšené riziko rakoviny močového měchýře

Více než 60 % případů rakoviny močového měchýře je způsobeno kouřením (více v mezinárodní studii ZDE). Předejděte bolestivému močení a dalším komplikacím v močových cestách. Pomůže Vám aplikace Adiquit.

Zvýšené riziko cukrovky

Kuřáci mají až 2× vyšší riziko rozvoje cukrovky 2. typu (více v mezinárodní studii ZDE). Přestat kouřit se proto vyplatí v každém věku. Pomůže Vám aplikace Adiquit, Váš osobní terapeut v mobilu.

Vliv na cukrovku

Tabákový kouř silně poškozuje cévy, zhoršuje funkci inzulinu a snižuje účinnost léčby diabetu. Po zanechání kouření výrazně zlepšíte prognózu cukrovky (více v mezinárodní studii ZDE). Využijte aplikaci Adiquit a zbavte se cigaret jednou provždy.

Astma

Cigaretový kouř dráždí dýchací cesty, což způsobuje jejich stažení a vyšší výskyt zánětu. Kuřáci s astmatem také čatěji trpí astmatickými záchvaty. Nadechněte se znovu bez cigaretového kouře s pomoce aplikací Adiquit.

Sexuální dysfunkce

Zhoršená erekce

Kouř z cigaret poškozuje cévy v penisu, což zhoršuje průtok krve a výrazně zeslabuje erekci. Až 50 % mužů zaznamenalo zlepšení erekce 6 měsíců po zanechání kouření (více v mezinárodní studii ZDE). Připravte se na odvykánní s aplikací Adiquit.

Snížená kvalita spermií

Kouření cigaret vede k poklesu počtu spermií o 15%. V kombinaci s dalšími defekty z kouření se tak výrazně snižuje šance na početí. Po 3 měsících nekouření se kvalita spermií obnovuje (více v mezinárodní studii ZDE). Stáhněte si aplikaci Adiquit a típněte poslední cigaretu co nejdříve.

Snížená pohyblivost spermií

Kouření cigaret snižuje pohyblivost spermií až o 17 %. Po zanechání kouření se Vaše spermie výrazně zrychlí (více v mezinárodní studii ZDE). Odvykání Vám ulehčí aplikace Adiquit.

Účinné odvykání

Těžký boj se závislostí

Nikotin způsobuje v mozku kuřáka velmi silnou závislost (více v mezinárodní studii ZDE). Přestat kouřit bez odborné pomoci je proto velmi náročné. Adiquit zvýší vaši úspěšnost odvykání až 6×.

Kolik odvykacích pokusů vede k úspěchu?

Průměrný kuřák za život absolvuje více než 6 odvykacích pokusů než nadobro přestane (více v mezinárodní studii ZDE). Kouření způsobuje velmi silnou závislost, které není snadné se zbavit. S pomocí aplikace Adiquit zvýšíte vaši šanci na úspěch až 6×.

Klinicky ověřené řešení

Úspěšnost odvykání s aplikací Adiquit byla zkoumána na skutečných kuřácích tabáku v klinické studii. Výsledky prokázaly až 6× vyšší účinnost oproti odvykání bez odborné pomoci, náhradního nikotinu nebo léků (více v mezinárodních studiích ZDE a ZDE).

Vychází z klinické praxe

Adiquit využívá stejné klinické metody a postupy, se kterými běžně pracují specialisté při léčbě závislostí (více v mezinárodní studii ZDE). V aplikaci tak budete mít virtuálního terapeuta Adama dostupného 24 hodin jenom pro sebe.

Opakované odvykání

9 z 10 kuřáků si znovu zapálí cigaretu v prvních třech měsících odvykání (více v mezinárodní studii ZDE). Aplikace Adiquit poskytuje klinicky ověřenou metodu, jak podobným klopýtnutím předcházet.

Podpora odborníka

Odvykání kouření s pomocí odborníka, náhradního nikotinu nebo léků zvyšuje úpěšnost léčby (více v mezinárodní studii ZDE). Aplikace Adiquit poskytuje klinicky ověřené metody léčby závislosti. Stačí vám pouze 10 minut denně a váš mobilní telefon.

Terapeut v mobilu

Úspěšnost odvykání kouření bez odborné pomoci dosahuje pouze 4 %. S využitím aplikace Adiquit zvýšíte vaši šanci na úspěch až 6× (více v mezinárodních studiích ZDE a ZDE).

Aplikace a podpůrná léčba

Užití nikotinových žvýkaček a nikotinových náplastí pomůže překonat silnou chuť na cigaretu a snížit příznaky fyzické závislosti na nikotinu (více v mezinárodní studii ZDE). V kombinaci s klinicky ověřenou aplikací Adiquit se můžete zbavit cigaret nadobro.

Rodina

Zdraví dítěte

Děti vystavované pasivnímu kouři od rodičů častěji trpí kašlem, infekcemi dýchacích cest, astmatem a záněty středního ucha (více v mezinárodní studii ZDE). Zajistěte pro Vaše dítě zdravé prostředí bez kouře. S odvykáním Vám pomůže Aplikace Adiquit.

Děti kuřáků samy kuřáky

Kuřáctví rodičů až 2× zvyšuje riziko rozvoje kouření u dětí (více v mezinárodní studii ZDE). Zbavte se cigaret jednou provždy a předejděte vzniku závislosti u vašich dětí. Pomoc vám nabízí aplikace Adiquit.

Srdeční vady u dětí kuřáků

Vystavování těhotné ženy pasivnímu kouři a kouření matek v těhotenství zvyšuje riziko vrozené vývojové vady srdce u dítěte až o 70 % (více v mezinárodní studii ZDE). Zajistěte vašemu miminku zdravé prostředí bez cigaretového kouře s pomocí aplikace Adiquit.

Plánování rodiny

Zanechání kouření nejméně 3 měsíce před početím dítěte výrazně snižuje riziko zdravotních následků plodu (více v mezinárodní studii ZDE). Típněte poslední cigaretu včas. Stáhněte si aplikaci Adiquit.

Peníze pro vnoučata

Po zanechání kouření ušetítě 3 000 Kč měsíčně a až 36 000 Kč za rok. Udělejte radost vašim vnoučatům. Zbavte se cigaret s mobilní aplikací Adiquit.

Vzor pro vnoučata

Kouření rodičů a blízkých členů rodiny zvyšuje riziko rozvoje kuřáctví u dětí. Buďte vašim vnoučatům dobrým vzorem a užijte si s nimi společný čas ve zdraví. Aplikace Adiquit vám bude stále po ruce ve vašem mobilu.

Finance

Jeden plat navíc

Průměrný kuřák utratí za měsíc za cigarety 3 000 Kč a za rok až 36 000 Kč. Přestaňte kouřit a získejte jeden měsíční plat navíc. S aplikací Adiquit Vám stačí 10 minut denně.

Kariéra

Kariérní postup

Nekuřáci mají oproti kuřákům o 24 % vyšší šanci, že budou přijati na novou pracovní pozici (více v mezinárodní studii ZDE). Zvyště svůj úspěch na pracovním trhu a zbavte se cigaret jednou provždy s aplikací Adiquit.

Sportovní výkon

Méně kyslíku

Oxid uhelnatý z cigaretového kouře blokuje červné krvinky. Do svalů kuřáka se tak při sportu dostává mnohem méně kyslíku. Již po dvou týdnech nekouření pocítítě zvýšení sportovního výkonu. Začnětě odvykat s aplikací Adiquit, vyším terapeutem v mobilu.

Kapacita plic

Kuřáci mají o více než 30 % sníženou vitalní kapacitu plic (více v mezinárodní studii ZDE). Díky zanechání kouření se při sportu tak rychle nezadýcháte a vaše svaly budou lépe zásobovány kyslíkem. S aplikací Adiquit budete při odvykání až 6× úspěšnějí.

Atraktivita

Zápach cigaret

Třičtvrtě nezadaných žen by dalo při výběru partnera přednost nekuřákovi před kuřákem. Více než polovina z nich by odmítla pozvánku na rande od kuřáka. Zvyště svoji atraktivitu v očích žen. Zbavte si cigaret s klinicky ověřenou aplikací Adiquit.

Nový vztah

Zápach z cigaret snižuje atraktivitu partnera ve vztahu. Při odvykání se zbavíte nepříjemného zápachu, ale také posílíte vaši fyzicku a sexuální výkonnost. Využijte klinicky ověřenou aplikaci Adiquit.

Vypadávání vlasů

Kouření urychluje vypadávání vlasů a nástup plešatosti. Při odvykání se zlepšuje prokrvení pokožky hlavy a vlasy se stávají pevnější a hustší. Pociťte znovu vítr ve vlasech a típněte poslední cigaretu s pomocí Adiquit.

Zlepšení kvality života

Zlepšení kvality spánku

Při kouření se v těle vyplavují stresové hormony jako je kortizol, adrenalin a noradreanlin. Ty dlouhodobě zvyšují nervozitu a podřáždění a zhoršují spánek. Už týden po zanechání kouření se kvalita spánku výrazně zlepšuje. Stáhněte si aplikaci Adiquit a vyměňte cigarety za sladké sny.